Pristatymas


Jūsų pirkinius pristatysime Jums patogiu nurodytu adresu, galite rinktis ar prekes norite gauti į namus, darbovietę ar pristatyti tam tikram asmeniui kuriam norite padaryti dovaną.

Prekės yra siunčiamos registruota siunta Lietuvos paštu, kai tik Jūsų užsakymas bus išsiųstas Jus gausite sekimo numerį el.paštu.

Užsakymai atlikti iki 12h (darbo dieną) yra išsiunčiami tapačią dieną, užsakymai gauti savaitgali yra išsiunčiami ateinanti pirmadieni (jei ateinantis pirmadienis nėra ne darbo dieną).

Įprastai 1-2d.d. laikotarpiu jau galėsite naudotis ir džiaugtis Jūsų pasirinktais pirkiniais!

Nepamirškite, užsakymams kurių vertė yra 25€ eurai arba daugiau - taikomas nemokamas pristatymas!

Užsakymai į kitas šalis

Įprastai užsakymus į užsienį siunčiame tokiom pat sąlygom kaip Lietuvoje be papildomo mokeščio. Tačiau esant tam tikriems niuansams kaip didelis svoris, itin tolimą vietą ar pan. prieš siunčiant galime susisiekti su jumis ir paprašyti padengti papildomas išlaidas arba gražinsime Jums pinigus. Galite pasiteirauti iš anksto dėl savo užsakymo el.paštu info@dio.lt


Jei Jums kyla papildomų klausimų, neaiškumų ar pan. visada galite su mumis susiekti tel. nr. 869832999 arba naudodamiesi puslapio skiltimi "Kontaktai".


Mūsų tikslas ir pareiga yra kiekvieno kliento patenkinti lūkesčiai ir šypsena veide po apsipirkimo pas mus!


Ačiū, kad renkatės Dio.lt