Bendradarbiavimas

Mes visuomet ieškome partnerių įvairiose srityse, kurios susijusios su grožiu bei sveikatingumu. Mūsų tikslas - nuolatinis tobulėjimas ir plėtimasis.

Visada esame pasiruošę bendradarbiauti su prekybininkais, grožio tinklais, e-parduotuvėmis, blogeriais, grožio salonais, vizažistais.


Norite išplėsti savo siūlomą asortimentą mūsų prekiniais ženklais?


Rašote blog'ą apie grožio naujoves, produktų apžvalgas, "makeup" pamokas ar pan. ir manote, kad mūsų siūlomi produktai puikiai tiktų Jūsų įrašui?


Organizuojate grožio kursus, mokymus, seminarus ar pan., norite susipažinti su mūsų produkcija, gauti apie ją daugiau informacijos ir pateikti tai savo auditorijai?


Organizuojate renginius, konkursus ar pan., ieškote rėmėjų ir tikite, kad mūsų prekiniai ženklai yra reikalingi Jūsų veikloje?


Esate susiję su grožio salonų verslu, atliekate makiažus ar kitas grožio procedūras ir norite į pagalbą pasitelkti mūsų siūlomą produkciją?


Turite kitų komercinių pasiūlymų?


Nelaukite ir nesidrovėkite! Susisiekite su mumis el.paštu info@dio.lt, pasistenkite kuo konkrečiau ir aiškiau pristatyti savo veiklą, bendradarbiavimo pobūdį bei jo tikslus. Į Jūsų užklausas atsakysime itin greitai.